אודות

Secure סוכנות לביטוח הוקמה בשנת 2015 על ידי גיא שנצר, בעל ניסיון של כעשור בתחום הביטוח והפיננסים. הסוכנות שמה לה למטרה לספק ללקוחותיה פתרונות יצירתיים הן בתחום הביטוח והן בתחום הפיננסי, התאמת התיק הביטוחי לצרכי הלקוח בכל שלב בחייו, ליווי צמוד ללקוחו הסוכנות בגיל פרישה מול רשויות המס, ושירות וזמינות ברמה גבוהה וללא פשרות. בנוסף, הסוכנות מספקת ללקוחותיה מוצרי השקעה ייחודיים ביניהם: קרנות ריט, קרנות גידור ואשראי צרכני (P2P).

בתחום הביטוח יש את היתרונות, החסרונות, הסיכונים והסיכויים, לכן נדרשים אנשי מקצוע אשר ידעו להציג בפשטות תוך הקפדה על כל הפרטים, בכל ביטוח שתצטרכו. הסוכנות מתמחה בכל סוגי הביטוח וערוכה לתת מענה מקצועי ותתאים עבורך ועבור משפחתך את מוצרי הביטוח הטובים ביותר במחירים הטובים ביותר, תוך התאמה לצרכיך ולהעדפותיך. חשוב להבין, בעולם תחרותי, לעיתים הדחף לשיווק אגרסיבי מוביל לקוחות לרכוש מוצרים שלא מתאימים לצרכיהם. חוסר מקצועיות, כיסויים לא רלוונטיים ומחירים מופקעים הם רק דוגמה לכך, והאתגר שלנו הוא להגיע לכמה שיותר לקוחות ולספק להם את רק את מה שהם צריכים.

גיא שנצר
מנכ"ל ומייסד

מומחה לניהול השקעות ופרישה, הינו בוגר תואר ראשון (B.A) במנהל עסקים בהתמחות מימון ובנקאות ובעל רישיון משווק פנסיוני ומייצג מוסמך אל מול רשויות המס לתכנון פרישה. בנוסף, גיא הינו בעלים של קרנות גידור, המתמחות בשוק ההון ובנדל"ן מניב בעולם. בעבר, שימש כמפקח בחברות הביטוח הראל ומנורה.

כרמית בן ישי
שותפה – מנהלת התחום האלמנטרי

בוגרת תואר ראשון (B.A.) בניהול ארגוני שירות בהתמחות בשיווק ושירות. למדה במכללה לביטוח.
שימשה כסגנית מנהל מחוז ומנהלת התחום האלמנטרי במנורה מבטחים ביטוח בע"מ במשך כ- 15 שנים ולפני כן 5 שנית בחברת "כלל" ו-5 שנים בחברת "מגדל".

"בעזרת הידע המקצועי הרב והניסיון שרכשתי במהלך תקופת עבודתי בחברות הביטוח השונות בכל תחומי הביטוח האלמנטרי (רכבים, דירות, עסקים, קבלנים, אחריות מוצר ומקצועית וכו'), ביכולתי "לתפור" לכל לקוח את ה"חליפה" הביטוחית המתאימה לצרכיו ולעיסוקו על מנת להעניק לו את ההגנה המקסימלית האפשרית בעת קרות מקרה ביטוח, זאת תוך תיווך בינו לבין חברת הביטוח כאשר האינטרסים של הלקוח למול עיניי.
לקוחותינו נמצאים בראש סדר העדיפויות ואנו נעשה כמיטב יכולתנו לייצג את צרכיהם למול חברות הביטוח תוך עמידה בציפיות הלקוח ואמון הדדי.
באפשרותנו לתת פתרון כולל במגוון נושאי הביטוח: אלמנטרי, בריאות, חיים, פנסיה, פיננסים ועד ייעוץ משכנתא כך שכל השירות הינו ב"סל אחד".