ביטוח סיעודי

במהלך חיינו אנו עושים כל כך הרבה דברים שאין לנו פנאי לחשוב אפילו לרגע מה יקרה אם יום אחד נהפוך לסיעודיים.

ישנם מצבים רבים בהם אדם מוגדר כסיעודי וזקוק לסיעוד בביתו או במוסד סיעודי, במקרה סיעודי עיקר הנטל ייפול על בני משפחתנו הקרובה. במקרה סיעודי הרפואה הציבורית בישראל לא נותנת כלל מענה, לכן חשוב שנהיה מוגנים ברגעים הכי קשים של החיים. זאת מכיוון שטיפול לא רפואי בחולה סיעודי אינו חלק מהשירותים של קופות החולים במסגרת חוק ביטוח בריאות ממלכתי. לאחר בדיקה של מצב הבריאות של החולה, משרד הבריאות, משרד הרווחה, המוסד לביטוח לאומי וקופות החולים נותנים סיוע חלקי, והמעוניין בשירותים נוספים צריך לשלם על כך בעצמו.

ביטוח סיעודי נותן לנו מענה כספי למצב זה ובכך נותן לנו את היכולת לקבל טיפול הולם במצב כל כך קשה זה מבלי להיות תלוי באף אחד.

צוות הסוכנות יתאים עבורך את הפיצוי המתאים ביותר הן מבחינת הפרמיה החודשית והן מבחינת הפיצוי החודשי יעמיד לרשותך ולרשות בני משפחתך את מיטב המומחים בתחום הביטוח מבחירת הרופא והמוסד המתאים ועד התשלום החודשי.

בנוסף, צוות הסוכנות עובד בשיתוף צמוד עם הטובים והמובילים בתחום הביטוח והרפואה בישראל ובודק בקפידה את הפוליסות, כך שבעת הצורך כל עולם הרפואה יהיה פתוח בפניך מבלי לעמוד בתורים הארוכים של קופ"ח ומבלי לעבור את הועדות המחמירות בקופ"ח. נעניק לך ליווי רפואי צמוד ושירותים מתקדמים ביותר בעת הצורך.

אל תוותרו על הבריאות שלכם!

פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעה: